Tajemná manikúra kočičích očí 2019-2020: nápady na nehty

Hledáte pro vaše nehty nádherný, úžasný a okouzlující design? Co tedy říkáte o tajemné manikúru "kočičí oko" nebo "kočičí oko", které více než odpovídá výše uvedeným charakteristikám.

Okouzlující manikúra "kočičí oko" vypadá zajímavě a ne nudně, luxusně a slavnostně, což vám umožňuje provádět komplexní monochromatickou manikúru nebo vzor, ​​konkrétně mimořádnou krásu umění nehtů v podobě kočičího oka.

Co přesně je módní manikúra "kočičí oko" a jak ji provádí pro-master? O tomto a mnoha dalších věcech budeme mluvit dnes.

Kromě toho ukážeme super nápady moderního designu nehtů "cat's eye" 2019-2020 v různých směrech - s doplňkovým designem nebo bez něj, pestrobarevné manikúrové variace kočičího oka na dlouhých a krátkých nehtech, které můžete opakovat, pokud si budete přát.

Báječná a taková magická manikúra "kočičí oko" se stala populární poměrně nedávno a je považována za novou techniku ​​nehtů. Navzdory tomu mnoho obdivovatelů krásy dokázalo vyzkoušet „kočičí“ design na nehtech, což je pro ně neuvěřitelné.

Manikúra "kočičí oko" je krásný vzor a placers světelných částic, které jsou vytvářeny magnetem na nehty na speciálních lacích.

Ornament „kočkovité šelmy“ se na prstech získává v důvěrné formě díky přírodním pigmentovým částicím minerálů (chrysoberyl), které jsou součástí povlaků, což vytváří krásné přetečení na nehtech.manikúra kočičí oko.

S "prvními" manikúrovými potahy pro umění nehtů kočičích očí se změnilo mnoho věcí, a dnes vás taková kočičí oční manikúra potěší až dva týdny, což vás překvapí trvanlivým a trvanlivým nátěrem a šarmem nehtů.

Módní manikúra "kočičí oko" 2019-2020 připomíná drahé kameny - a to z dobrého důvodu! Až donedávna jsme mohli vidět podobný účinek přírodních minerálů ve špercích ve formě náušnic, prstenů, přívěsků.

A pokud chcete provést „drahocennou“ manikúru, co nejlépe zdobíte prsty, pak se módní „kočičí oko“ stane pro vás vyhledáním a spásou.

Atraktivní přetékání manikúry kočičího oka umožňuje aplikovat takové umění nehtů v různých stylistických směrech. Příležitostné nebo elegantní manikúra na narozeniny, firemní večírek, Nový rok nebo promoce budou vypadat velmi působivě s "kočičími očima".

Dnes existuje spousta variant barev manikúry kočičího oka - od vzrušující modré, modré, smaragdové až po ztlumenou hnědou, černou a vášnivou červenou.

Módní manikúra "cat's eye" 2019-2020 se snadno vejde do zimního a letního umění nail, což vám umožní dokončit jakýkoliv obraz s velkým oblečením v nejlepším možném způsobu.

Různé triky, jako je slída, křišťálové lupínky, kamínky a fólie, pomohou vytvořit požadovaný styl manikúry „kočičího oka“. Kromě toho se magnetický magnet kočky také liší ve vzorech, které lze provádět.

Pojďme dopředuzjistíte s vámi, co bude módní manikúra „kočičí oko“ z let 2019-2020, co můžete udělat na nehtech v této sezóně, abyste co nejlépe ozdobili svá pera.

Právě teď představíme špičkové nápady na design umění pro nehty.

Kočičí oči a hvězdy

Chtěli byste krásnou a účinnou manikúru, ne jako všechny dřívější možnosti? Jak se vám líbí "kočka" manikúra s designem v podobě hvězd? Zajímavé a krásné kočičí oko 2019-2020 s roztomilými hvězdami bude krásné pro oslavu a pro stručný obraz s akcentními nehty. Vytvořte manikúru kočičích očí s fialově fialovými odstíny a zvýrazněte dva prsty hvězdičkami v fuchsii na šedém pozadí s tmavými stíny. Fascinující design kočičích nehtů je připraven!

"Kočičí oko" a obrázky

Vychutnejte si obvyklou manikúru? Nabízíme vám elegantní kočičí oko s uměleckou malbou, která nenechá nikoho lhostejného. Kvalifikovaní řemeslníci mohou na nehtech vytvořit nehtové umění, což je kompozice s obrazy dívek, noční oblohy, šumivých světel, a to vše v tandemu s manikúru "kočičí oko". Není to vzrušující?

„Kočičí oko“ a nápisy

Laconic a super-stylový design nehtů kočičího oka lze dosáhnout jeho doplněním o stylové nápisy s kudrlinkami a černobílou grafikou. Takové módní kočičí oko 2019-2020 vypadá svěží a neobvyklé, což umožňuje měnit obvyklé vzory nehtů. Kromě toho, tmavé kočičí oko se světlemV tónech to vypadá docela neobvykle, přitahuje zvláštní pozornost.

Kapky a kočičí oči

Okouzlující design nehtů s „kočičími očima“ a šumivými odstíny bude ještě krásnější s kontrastními matnými povlaky. Zvláště elegantní bude přidání kapiček oka manikúry kočky, napodobování vody. Krásný design kočičích očí s kapičkami vám umožní osvěžit luk ve všech smyslech, což učiní nehty atraktivnějším.

"Kočičí oko" a kamifubuki

Omezování a tajemství manikúry kočičího oka umožní zředit dekor s konfety na nehtech. V tomto případě mohou být kamufláže v designu „kočičího oka“ hravě vícebarevné a velkolepé stříbro nebo zlato, což je vhodnější pro večerní umění nail. Make kamifubuki-přízvuk v manikúra kočičí oko na jednom z prstů - pokrývající talíř konfety úplně nebo vytvořit akcent na díru nebo na okraji měsíčku. Každý z možností manikúra kočičí oko 2019-2020 s kamifubuki ve své vlastní okouzlující a okouzlující.

"Kočičí oko" a monogramy\ t

Něha je vždy v trendu a vidíme to v trendové manikúre kočičího oka 2019-2020 s monogramy. Krásné vzory ve vzhledu kočičího oka jsou vhodnější ve večerním vzhledu, což vašemu peru dodává ohromující eleganci. Okouzlující tmavé kočičí oko s matnými prsty, zdobené krajkou a také doplněné lakonickým oblázkem, vám umožní zářit při každé oslavě s manikúru "kočičí oko"!

Kouzelná manikúra "kočičí oko" 2019-2020 v nejlepších variantách na fotografiivíce ...

) )