Slavnostní design nehtů s jiskrami 2019-2020: nejkrásnější manikúra na fotografii

Trendy manikúry v sezóně 2019-2020 jsou tak rozmanité a překvapivé, že je obtížné představit si design nehtů bez jisker nebo duhových částic. Spousta návrhů nehtů - od slavnostních a elegantních až po megastilny a neobvyklé pro každý den - je ukázáno jen se třpytkami.

Sváteční manikúra s jiskrami je obzvláště úžasná, když důraz na rukojeti pomáhá zesílit a zefektivnit obraz. Jako módní dekor pro brilantní nehtový design můžete použít třpytky, fólie, tření, vločky Yuki, bujóny, kamínky, pixie křišťálové lupínky, stejně jako další typy dekorů nehtů s třpytkami.

Jednou z nejjednodušších možností pro vytvoření slavnostního návrhu s třpytivými nehty bude připravený lak obsahující reflexní částice - malé nebo větší, různých tvarů a odstínů. Pomocí takového laku, můžete získat krásnou manikúru s jiskry bez dalšího úsilí.

Ale teď, když chcete vidět něco zvláštního na prstech, budete se muset podívat na různé varianty módní a ultra trendové manikúry s třpytem, ​​třpytem a dalšími.

Módní slavnostní manikúra s jiskrami bude vhodná a tak populární jako svatební design, promoce a korporace, pro zdobení nehtů pro Nový rok, narozeniny a jakékoli jiné svátky, pro které je každý malý detail důležitý, a brilantní manikúra včetně .

Elegantní elegantní manikúra s třpytkami a třpytkamimůže zůstat bez povšimnutí, což způsobuje obdiv a radost. Kromě toho, nejmódnější manikúru s jiskry lze provést na krátké, dlouhé a dokonce i velmi malé, pokud si vyberete správnou dekoraci.

Neodolatelný jako módní manikúra s třpytkami bude bunda, manikúra s měsíci ve stylu drahých kovů, mramorové vzory s třpytkami, "kočičí oko", manikúra ombre s kamínky.

Fólie si zaslouží zvláštní pozornost, která se stala jedním z předních trendů v dekoraci nehtů. Dekorační fólie na nehty bude ohromující a atraktivní v každém designu. Rozmanitost nehtů s fólií je velmi velká - od duhové fólie, „rozbitého skla“, kamuflážů, zlatých a stříbrných odstínů až po zrcadlový efekt na nehty.

Také hitem módních návrhů jsou křišťálové lupínky, s nimiž se můžete soustředit na jeden prst, poseté krásnými malými oblázky, které skvěle vypadají ve slavnostním designu nehtů 2019-2020.

Další zajímavou a neobvyklou možností pro brilantní manikúru bude rub, který vám umožní vytvořit nádhernou ozdobu nehtů s perlou, zrcadlem, holografickým efektem nebo ve stylu Maybugu.

Nejlépe nejlepší variace manikúry s třpytem v celé její rozmanitosti jsou uvedeny v naší fotoreportáži a my se podíváme na zajímavé návrhy třpytivých nehtů.

Módní nehty se zlatým dekorem\ t

Zlaté motivy při zdobení nehtů jsou vždy tak atraktivní a velkolepé, že vám umožní vytvořit co nejvíceElegantní design na nehty pro každou dovolenou. Jako prostředek pro zdobení můžete použít zlatou fólii nebo kamínky, třpytky a kamifubuki ve zlaté barvě. Zlato vypadá skvěle v designu nehtů s černými a červenými gely.

Chic smaragdový manikúrový gel\ t

Hluboké odstíny nátěrů na nehtech vždy způsobují neuvěřitelnou radost a hrůzu, zvláště když jsou doplněny brilantními ozdobnými prostředky pro nehty. Módní bude smaragd na nehtech s třpytem v podobě třpytu, fólie, drahokamu a bujónu. Módní smaragdová manikúra s jiskrami dokonale doplní večerní vzhled s tonálními oděvy a matný design s jiskrami pomůže ozdobit každodenní soupravy.

Design nehtů s kamuflíky

Kamifubuki design nehtů vypadá velmi slavnostně a elegantně, dává nehty velkolepé a hravé, pokud jde o multi-barevné kamifubuki. Můžete také vytvořit nádhernou manikúru s třpytkami kamifubuki v určité formě - kosočtverce, kruezhochkami nebo srdíčky, stejně jako v jednom stínu - zlato, modré nebo jiné, které budou vypadat elegantně.

Dovolená manikúra s fólií\ t

Fólie se nachází v nejrůznějších moderních a moderních řešeních pro design nehtů pro každý vkus v sezóně 2019-2020. A to vše díky různorodé dekorační fólii pro nehty - od barevných duhových odstínů po lesklé fóliové kousky pod silnou vrstvou vrchu, díky čemuž je design nehtů s fólií skutečným uměleckým dílem.

Brilantní manikúra s odřením\ t

Můžete snadno vytvořit nádhernou manikúru, pokud použijete speciální pigment pro nehty - rub. Moderní design nehtů s třením může být neuvěřitelně mnohostranný - od jemných, které by byly vhodné jako svatební design nehtů s leskem, až po zrcadlovou manikúru s třením nebo módní manikúru s pruhy a kousky fólie. Existuje spousta variant designu nehtů na fólii a stačí si vybrat ten správný pro vás.

Provedení nehtů s krystaly pixie\ t

Rozptyl oblázků a kamínků na prstech bude dalším trendem nadcházející sezóny 2019-2020, což vám umožní vytvořit elegantní vzhled pro každou oslavu. Krásná manikúra s křišťálovými skvrnami může být jasná a zdrženlivější - vše bude záviset na samotných krystalech pixie. Trendem bude výběr jednoho nebo dvou prstů s krystaly, aby se v sezóně 2019-2020 vytvořila nová manikúra s jiskrami.

Slavnostní manikúra "kočičí oko"

Příkladem manikúry není každý den, ale pro zvláštní slavnostní příležitost by to bylo elegantní provedení kočičího oka. Jantarová, smaragdová, tmavě modrá, černá - nejlepší odstíny pro manikúru s třpytkami v technice kočičího oka. Mohou být také různé "kresby" získané na nogotechkah, v závislosti na typu magnetu pro tento elegantní design nehtů s jiskry.

Elegantní manikúra s vločkami Yuuki\ t

V poslední době stále častěji nalézáme neobvyklé vzory nehtů s třpytkamirůzné odstíny, které nevypadají jako známé vzory, a zároveň tak atraktivní a okouzlující. Vločky Yuki jsou pigmentem, který nevyžaduje hluboké „ponoření“ do vrchního nátěru, což je velmi praktické, i když by měl být zpracováván velmi pečlivě, jakýkoli pohyb vzduchu „odnáší“ takový neobvyklý dekor, který dodá módnímu nehtu brilantní efekt.

nehty módní s třpytkami\ t

Nejoblíbenější řešení pro zdobení nehtů a jejich lesk bude třpyt, který se tak snadno vejde do téměř jakéhokoliv designu a může doplnit manikúru s kresbami, designem jezdce, rubem a fólií. Nejlepší je vybrat jeden prst s třpytkami, pokrývající celou desku s krásným lesklým dekorem.

Laterní slavnostní design nehtů s kamínky\ t

Kamínky nemohou projít žádným elegantním designem nehtů, krásně přidávají lesk každému manikúru. Večerní manikúra s monogramy a krajkou z matné krajky může být doplněna dvojicí lakonických oblázků, které přidají lesk. Také krásná krajková manikúra s jiskrami v podobě zlatých monogramů, odlévání zlata a mnoha variací pro vytvoření elegantní krajkové manikúry s jiskry a kamínky v nových řešeních.

Elegantní manikúra pro sezónu 2019-2020 se třpytkami, kamínky, třpytkami, fólií a různým dekorem v nejlepších variantách na fotografii níže

)