Nové zimní manikúry 2019-2020: TOP 10 trendů zimního umění nehtů

Krása rukojetí moderních dám vždy vyžaduje zvláštní přístup k designu nehtů, což zejména vidíme v designu špičkového nehtu, skutečném tvaru nehtů a jejich délce. Pokud jde o délku a tvar, pak si můžete vybrat pouze vy. Ale určitě vám pomůžeme s ultratrandovou manikúrou a nail artem 2019-2020.

Megamodetická manikúra v kterémkoli ročním období má svá vlastní řešení, specifická výlučně na sezónní design nehtů.

Zimní manikúra nebyla výjimkou, která potěší nováčky a super čerstvé nápady v designu nehtů.

Zimní manikúra může mít své vlastní tradiční vzory a vzory známé pro každou mladou dámu, která se bezpochyby nachází v zimním designu a designu nehtů.

Neodolatelným zimním uměním nehtů je design sněhové vločky a neobvyklé zimní tisky, jako jsou zimní krajiny, zimní umění na nehty se Santa, jeleny, tučňáky a medvídky.

Manikúra ve stylu mramorového nehtového umění, která vyzařuje chlad, stejně jako samotná zima, bude zušlechtěna na zimu. "Zahřívání" nehtů design pro zimu 2019-2020 se bude zdát módní pletené manikúry, opakující se vzory svetry a halenky na vaše prsty.

Manikúra na zimu v slavnostním rozhodnutí slavit Nový rok 2019 může být jedinečná. A v takovém zimním designu nehtů nechtěli odborníci na nehty litovat flitry a kamínky, bujóny a třpytky, fólie a křišťálové hranolky, které by učinily každou zimní manikúru slavnostní a elegantní.

Zimní manikúra 2019-2020 může být nejvícerůzné - ve světlých odstínech a tmavé, světlé a omezené, chytré a pro každý den. Všechny tyto varianty manikúry na zimu jsou uvedeny v naší fotosbírce zimní manikúry 2019-2020 pro každý vkus.

Trendy v nových trendech v oblasti manikúry na zimu, jejichž fotografie si můžete prohlédnout v našem přehledu, ukazují zimní design nehtů s kamínky a jiskrami, kamufláží a třpytů, zimní nail art s krajinami, pruhy, vánočními míčky, sněhové vločky a sněhuláky.

Každá mladá dáma se bude moci starat o krásnou zimní manikúru, která by vyhovovala jejím přáním a byla výborným dokončením velkolepých zimních luků z let 2019-2020.

Nové novinky manikúry v trendech TOP-10 vám ukážeme více ...

Zimní bunda v nových řešeních\ t

Milovaný francouzský design nehtů neopouští módní olympijské umění a potěší nás s vámi v zimě 2019-2020. Bílá nail art "svetr" v tandemu s bílými špičkami špiček nehtů se stane krásnou. Alternativní verze francouzské zimy 2019-2020 bude černá s pixie krystaly, třením nebo francouzsky ombre na zimu.

Minimalismus zimní manikúry\ t

Pokud je pro vás v první řadě jednoduchost, určitě budete mít v zimě manikúru 2019-2020 jistě nadšený moderní minimalismus. Jednoduché a jednoduché vzory v minimalistickém stylu, jako jsou origami, čáry, pruhy a tečky, omezení výzdoby bude módní zimní manikúra megastilnym.

Manikúra "svetr" na zimu\ t

Kdy, ne-li v zimě, nejmódnější design v designu nogotokok budemanikúra "svetr". Stylové vzory v pleteném řešení potěší milovníky komfortu a tepla, a to i v designu nehtů pro zimu. Pletená manikúra zima 2019-2020 bude vypadat krásně, a to jak samostatně, tak i v tandemu s bundou, měsíčním svitem, „rozbitým sklem“ a dalšími zimními trendy sezóny.

Manikúra z mramoru\ t

Jemné vzory, které se podobají vzorům přírodních minerálů a mramoru na nehtech, umožňují zavést tajemství do zimního umění nail 2019-2020. Manikúra z mramoru trendu by měla být prováděna s důrazem na několik prstů, doplňujících flitry a trením. Světlé odstíny mramorové zimní nehty umění budou známé, ale můžete také udělat jasně růžové pro showiness.

Zimní manikúra "sněhové vločky"\ t

Co by mohlo být vhodnější na prstech v zimě, jako jsou sněhové vločky? Ozdobte módní design nehtů na zimu sněhovými vločkami z kamínků, krystalů, třpytů, kreslených sněhových vloček, které nejlépe promění jakoukoliv manikúru na elegantní zimní verzi. Pro tisk sněhových vloček v zimě nail art, neváhejte použít kudrlinky a monogramy, které dodají sofistikovanost na zimní design nehtů.

Elegantní zimní manikúra\ t

Brilantní a elegantní manikúra v zimě je nejvíce spojena s Novým rokem i Vánocemi. Nezapomeňte na stylový design nehtů a korporátního designu a jakékoli jiné oslavy a oslavy v zimě. Pro takové oslavy byste měli vypadat elegantní a hezká manikúra zima 2019-2020 s krystaly a flitry,se slídou a fólií, oblázky a bujóny, které přinese brilanci a neodolatelnost k designu megastil zimních nehtů.

Zimní manikúra s tiskem jelenů\ t

Přeje si veselou manikúru, aby si ozdobila prsty, a pak proveďte manikúru na zimu s jeleny 2019-2020. Docela odvážný design nehtů s jeleny, rohy, jasnými barvami a jiskrami nezůstane bez povšimnutí a je zaručeno, že rozveselí vás i ostatní! Coquettish a roztomilý jelen bude módní tisk v zimě nail art 2019-2020.

Zimní manikúra kamifubuki\ t

S kamuflíky lze vytvořit neuvěřitelnou variantu designu na nehty z megastilu 2019-2020. K tomu, vyzvednout kulaté, monotónní a klid v barevné konfety nebo diamanty, stejně jako neutrální odstíny laku. Neuvěřitelně elegantní zimní manikúra s přechodem barev a konfet jako dekor bude vynikající dekorací pro pera v lakonickém designu.

Manikúra zimního měsíce

Manikúrové novinky s dírami nepřestávají ohromovat svou nadřazeností a zdrženlivostí. Zimní design nehtů s otvory má mnoho variant - průhledný měsíc, barevné, rovné otvory v jiném odstínu. Můžete přidat zimní manikúru s otvory a „rozbitým sklem“, fólií, třpytkami, pruhy a „negativním prostorem“, díky čemuž se můžete podívat na zimní design otvorů na nehty s otvory 2019-2020.

Zimní manikúra s křišťálovými skvrnami\ t

Nikdo nezrušil šikanost zimní manikúry, a to je místo, kde vám pomůže křišťálové dítě.pixie, umožňující soustředit se na zimní manikúru na jednom prstu. Zakryjte povrch jednoho hřebíku pixicovými krystaly v určitém stínu a nádhernou brilancí, půvabem a neodolatelnou zimní manikúrou.

Novinky pro zimní nehty pro sezónu 2019-2020: Top 10 nápadů na design nehtů na zimu

) ) 131)) 181)