Nejmodernější barvy oblečení 2018: nejlepší barevné kombinace, módní trendy

Každá módní sezóna nabízí všechny nové trendy a trendy, nové věci a nové nápady v oblasti módy, půvabu a krásy, kterými se při tvorbě šatníku řídí mnoho dívek a žen.

Kromě textur, siluet, modelů a stylů dámského oděvu hrají velmi důležitou roli barevné odstíny a paleta barev, což je v této sezóně důležitější než jiná barevná řešení.

V tomto ohledu je důležité sledovat nejen samotnou módu, ale také snažit se zachytit hlavní trendy v módním průmyslu, které pomohou předvídat hlavní trendy sezóny.

Jedním z klíčů ve výběru stylové skříně jsou módní barvy oblečení, které vedou jako renomovaní designéři a módní návrháři na stupních vítězů.

Stanovuje tón a určuje trendy barvy každé sezóny, přední americký institut barev Pantone, který se specializuje více na interiéry, ale má obrovský vliv na módu jako takovou.

V módní sezóně 2018 jsou ukázány skutečné odstíny organizace Pantone, na které byste se měli určitě dívat, pamatovat a řídit se výběrem stylových věcí a doplňováním oblečení pro každou dívku a ženu.

Rychle zjistíme, které barvy dámského oblečení jsou nejvýznamnější v roce 2018:

 • Bledě fialová Téměř Mauve
 • Zářivě žlutá Lime Punch
 • Módní fialová Ultra fialová
 • Originální fialová Jarní šafrán
 • Terakotová červená Chili olej
 • Módní červená Cherry Tomato
 • Světle modrá Blue Boy Blue
 • Původní růžová Růžová levandule
 • Peachy Kvetoucí dahlia
 • Trendy Žlutá Meadowlark
 • Módní zelená Arcadia
 • Stylová čokoláda Emperador

Každá z prezentovaných módních barev je svým způsobem jedinečná a jedinečná. Znáte-li módní barvy jaro-léto 2018, můžete snadno vybírat nejtypičtější věci v módních barvách a vypadat módní, stylové a krásné.

Nabízíme Vám podrobný přehled na toto téma - nejmodernější barvy jaro-léto 2018, ve kterých se budeme snažit podrobněji informovat o každém odstínu, jeho vlastnostech a výhodách, stejně jako o tom, jaké věci a kombinace jsou v každé barvě vhodnější.

Módní barvy jaro-léto 2018: Meadowlark (Oriole)

Šťavnatá žlutá lucerna (Oriole) - odstín jara, tepla a slunce. Příjemná žlutá barva Meadowlark je ideální pro lehké a stylové věci v šatníku jaro-léto.

Nebojte se nosit tuto módní barvu v celkovém pohledu jako monochromatickou reprezentaci. Ale i tato módní žlutá jde dobře s jinými odstíny, které jsou v této sezóně relevantní.

Módní žlutý Meadowlark můžete použít jako přízvuk, ale neměli byste jej používat k vytvoření přízvuku na obličeji a hrudníku, je lepší použít jiné barevné varianty.

Módní barvy 2018: Lime Punch

Další módní žlutá 2018 - Lime Punch (Lime Punch), která je odvážnější a intenzivnější,než předchozí barva.

Tato módní barva 2018 je vhodná pro teplou sezónu, jako žádná jiná. Stojí za to všechno, aby ho krásně porazil a vyzvedl stručnou kombinaci módních odstínů.

Módní Lime Punch je tedy krásná v kombinaci s černou a uvolněnější paletou, díky níž je klidnější a umožňuje lépe odhalit krásu stínu.

Jaká je nejmodernější barva sezóny 2018: Little Boy Blue

Jemný a příjemný chlapec modrý je jednou z nejaktuálnějších barev roku 2018, kterou designéři předvedli pro teplou jarní a letní sezónu.

Blue Boy Blue Blue se dobře mísí s chladným a klidným gamutem a je ideální pro vytváření lehkých, vzdušných a beztížných jaro-letních snímků pro dívky a ženy. Jednoduchá a zároveň neobvyklá modrá překvapí svou čistotou a nevinností.

Módní barva 2018 Little Boy Blue je harmonická s diskrétními odstíny červené, žluté, oranžové a bílé a béžové, což vám umožní vytvořit harmonický vzhled pro teplou sezónu.

Módní trendy barvy 2018: Chili Oil (Chili Oil)

Barva chilli je bohatá a neobvyklá kombinace červené a terakotové, velmi originální a neobvyklá. Módní barva Chili olej vám umožní vypadat stylově a originálně v každém oblečení.

Doplňte trendovou barvu Chili Oil s úzkou paletou s hnědo-oranžovou barvou a kořeněnou barvou.

Módní oděv pro ženy 2018: Cherry rajče (Cherry rajče)\ t

Krásný a energický odstín, ztělesňující kombinaci jasně červené a oranžové barvy. Módní barva Cherry Tomato dává poplatek za pozitivní a vitalitu, dává obraz charisma a chuti.

Trendy červená 2018 Cherry Tomato může být doplněna šedou, černou, bílou, zlatou a stříbrnou, a to jak v oblečení, tak v doplňcích. Nejvhodnější je mírně zředit módní červenou barvu o více tlumených odstínů, abyste se mohli soustředit na červenou, ale zároveň ne „přetížit“ luk.

Krásné barvy pro ženy 2018: Růžová levandule (růžová levandule)

Jedna z nejjemnějších barev módní sezóny 2018, která kombinuje růžovou a fialovou. Chtěli byste přidat do svého obrazu poznámky romantiky, něhy a beztíže, pak si vybrat oblečení v módním odstínu růžové levandule.

Velmi jemná, výstižná, zklidňující a roztomilá barva Růžová levandule z vás udělá romantický a báječný luk. Zkombinujte ji s pastelovými a nahými odstíny, které vypadají v jednom luku velmi stylově.

Trendové barvy 2018: kvetoucí jiřina (kvetoucí jiřina)

Kvetoucí dahlia je broskvově růžová barva, která je jemná, klidná a mírně ztlumená. Nejlepší kombinaci módní barvy Blooming Dahlia lze získat přidáním s klasickou bílou.

Také návrháři prezentovali na pódiích módní obrazy s Blooming Dahlia v kombinaci s Oriole, což je velmi zajímavé a originální. Také zkuste přidat módní barvu Blooming Dahlia s bílou, šedou, červenou, černou.

Nejmodernější barvy 2018: Arcadia (Arcadia)

Módní zelená barva Arcadia je krásný a neobvyklý odstín, naředěný modravým tónem, který jí dodává svěžest a novost.

Módní barva Arcadia vypadá nejlépe v prostých lukách, která přenáší hloubku a ušlechtilost daného stínu. Pokud si přejete, můžete ji přidat s šedou a jemnou žlutou.

Módní barva 2018: Crocus jarní\ t

Jarní šafrán je nádherná a luxusní barva fialové, která je relevantní pro jaro-léto a stvoření nejmodernějších a nejmodernějších luky.

Pokuste se v této sezoně doplnit jarní šafrán s dalšími aktuálními variantami fialové - téměř mauve, růžové levandule, ultrafialové barvy, která dodá originalitu a tajemství. Jarní Crocus vypadá krásně s klasickým černobílým.

Nejneobvyklejší zbarvení sezóny jaro-léto 2018: císař (císař)

Barevný Emperador je bohatá a tmavě hnědá barva, která je spojena s nádechem mléčné čokolády. I když je tento odstín vhodný v podzimním období, byl prokázán v teplém období, protože je opravdu úžasný.

Neváhejte provádět monochromatické luky s Emperadorem a můžete je také porazit originálním způsobem s módními tlumenými odstíny žluté, šedé a červené. Zvláště impozantní odstín Emperador 2018 vypadá se sametem a podobnými texturami.

Trendy trendových barev v roce 2018: ultrafialové (ultrafialové)

Neobvyklé, neobvyklé a složité zbarvení je o módním ultrafialovém provedení, které je prezentováno na pódiích a které je relevantní v jarní a letní sezóně 2018.

Módní Ultra fialová barva připevňuje exteriérmysli tajemství a kouzlo, které je někdy tak chybí v barevné kombinace. Tento odstín dokonale ladí se žlutou, zlatou, tyrkysovou, stříbrnou, šedou.

Rafinovaná barva 2018: téměř mauva (Barely Purple)

Nejlepší barva pro teplou sezónu 2018 Téměř Mauve, vypadá skvěle na lehkých a beztížných tkaninách, dává jemnost a eleganci. To je nejjasnější ze všech módních barev roku 2018.

Tento odstín odkazuje na základní a dobře se doplňující luky a vnější obrazy ve stručném a sofistikovaném stylu. Harmonický s paletou hnědé, fialové, zelené.

Doufáme, že naše recenze na toto téma - módní barvy jaro-léto 2018 byla pro vás užitečná a bude vás inspirovat k vytváření moderních a nádherných luky.

Nejmodernější barvy oblečení v roce 2018 - foto

)