Nejlepších 15 nejlepších trendů jaro manikúra designu 2019-2020 na fotografii

Jaro rozhodně určuje nové a svěží nápady v kosmetickém průmyslu, které najdou svůj odraz v módních vzorech nehtů na jaře. Moderní jarní nail art design vás potěší novinkami, které doplní módní jarní vzhled tak nádherně.

Kouzlo pastelových barev, květinových motivů, minimalismu a samozřejmě brilanci špičkové výzdoby na kalhotkách nebude v módní manikúru na jaře 2019-2020, jejíž fotografie jsme pro vás dnes laskavě připravili, ignorována.

Módní jarní manikúra má mnoho forem a reprezentací, které vám umožní najít svou okouzlující variantu jarního designu mezi takovou rozmanitostí. A to, co pro nás tentokrát připravili guru manikúru - my to urychlíme.

Novinky z jara v módním designu nail art mají mnoho variací ve stylu kombinované manikúry, která ztělesňuje několik trendů v umění nail.

Módní nehtový prostor demonstruje módní nehty s „negativním prostorem“ pro toto jaro, manikúru s gradientem jaro, květinovou rozmanitost s větvičkami, velkolepé dravé motivy pro jaro, jarní manikúru s mořem brilantnosti a rozptyl krystalů.

Tato jarní sezóna nám nezanechá tradiční jarní bundu na jaro a manikúru s otvory, které nádherně zapadají do mnoha módních návrhů jara.

Krása vzorů na nehtech v sezonní manikúre je pozoruhodná - fantázní ptáci a zvířata na jarním zvířecím principu jsou tak nádherné, že se jim nedívají z očí. Spolu s nimi - květinovým vzoremjarní manikúra, kreslené postavičky, portréty dívek a abstrakce vás nenechají lhostejným k módní jarní manikúru.

Nejnovější trendy pro manikúru na jaře budou mandlově tvarované provedení v různých technikách a použití jasných gelových laků pro jarní design nail art - korál, kobaltová modrá, akvamarín, citron, nebe modrá.

Pastelové vzory jarní manikúry nezůstanou neoznačené, které jsou vyrobeny s natahovacími barvami nebo doplněny jemnými potisky v elegantním designu.

Módní jarní manikúra s geometrií, která vypadá skvěle se třpytkami a třpytkami na nehtech, vás překvapí novými trendy. To bude pěkně transformovat jarní design nehtů design v podobě kamufláže, rub, a také matný top.

Chcete-li si v této sezoně vybrat nejlepší jarní verzi manikúry - nabízíme nová fotografická řešení na téma jarního nail art design pro každý vkus. Jarní nálada na nehtech v moderních tradicích nail art, jsme shromáždili ve sbírce módní manikúru ve sbírce níže. Právě teď jsme pro Vás vybrali 15 nejlepších trendů v oblasti manikúry v jarním stylu.

Design matice pružiny

Ať už navrhujete nový design manikúry pro jaro, který byste preferovali, bude matný povrch módní. Módní matná manikúra se nachází v různých řešeních - od každodenních až po večerní a tento jarní manikurový trend bude široce využíván vedoucími mistry nehtů jako důležitým posledním nádechem na manikúru na jaře s potisky,gradient, kamifubuki, měsíční a minimalistická manikúra na jaře.

Předátorský tisk na nehty na jaře

Neobvyklý trend jara, sledovaný jak v top manikúrach, tak v oděvech, je zvířecí tisk, např. Leopardí tisk, stejně jako odstín korálů a dalších bohatých barev, které pomáhají denně demonstrovat mega módní jarní manikúru. Neváhejte experimentovat s různými barvami dravých výtisků v módní manikúru nail art na jaře, která vám umožní vyniknout a být vždy a všude jasná.

Jarní umění s květinami

Okouzlující jarní manikúra s romantickými barvami způsobí, že se všichni zamilují do vašich per, a obdivují tak skvělé nail art na jaře, které navrhují nové novinky. Elegantní květinová manikúra jaro vypadá nádherně v pastelové paletě nebo v jasném kontrastním designu, který vám umožní vytvořit akcent na jarním vzhledu s módní manikúrou.

Měsíční manikúra na jaře

Něžnost jara může být nádherně vyjádřena měsíční manikúrou, která bude stejně jako v letošním roce módní. V trendu pro jarní zdobení díry s kamínky a korálky, fólie a kamifubuki, který dává nádherný kovový lesk. Potěší nové styly tvorby děr a vymezení měsíce - trojúhelník, přímka, úhlopříčka, barva nebo průhlednost.

Manikúra pro jarní služby\ t

Tradiční směry manikúry nezaostávají za novými a pokročilými směry jarního designu a nabízejí ji novinky francouzské manikúry.Módní jarní bunda vypadá svěží a neodolatelná díky svým doplňkovým potiskům, brilantní dekoraci a dalším technikám, které vaše oblíbená bílá, černá nebo barevná francouzská manikúra nádherně promění toto jaro.

Vícebarevné jarní měsíčky\ t

Pěkným řešením, které navrhli mistři jako design nehtů pro jaro, bude manikúra s různými barvami prstů. A zde je důležité zvolit správnou barevnou paletu, která učiní jarní barevnou manikúru zajímavou a zábavnou. Nezapomeňte vyzkoušet matný top jako konečný nádech v módní barevné jarní manikúra.

Abstraktní manikúra pro pružinu

Kouzlo jarní manikúry s abstraktními vzory inspiruje krásné dámy a dá dobrou náladu. Módní abstraktní výtisky se nestaly nudnými a neměly čas s monotónností, protože každý nový jarní manikúrový design s abstrakcí je svým způsobem jedinečný. Navíc, abstraktní nail art na jaře může být doplněn o kresby plameňáků, které jsou tak nádherné.

Módní jarní manikúra\ t

Přechod přechodu vypadá překvapivě zajímavě vždy - důkazem toho je módní pružina ombre manikúra s mnoha variantami provedení. Nově vytvořený gradient na deskové sekci v tandemu s „negativním prostorem“, matným pružinovým ombrem s kamimubuki, francouzskou ombrou na jaře, jakož i jarní manikúrou s kresbami ve stylu ombre budou vzaty v úvahu pro svou všestrannost a eleganci.

Geometrie na nehtech na jaře

Mnoho linií a různých geometrických tvarů na jaře manikúra pomůže vzít nový pohled na obvyklý design nehtů umění. Vrcholem geometrie na nohách letos na jaře bude spousta třpytů a flitrů, které mohou účinně doplňovat krásné a komplexní tisky. Podobný tisk na jaře manikúra bude vypadat lépe jako důraz na palec, ale jednoduchá grafika vám umožní ozdobit drahokamu módní manikúru nehty na jaře.

Módní jarní manikúra s rubem\ t

Extravaganza v módní jarní manikúru dostanete módní rub pro manikúru, která bude dávat různé modulace a barvy ve vašem nehtovém designu. Mistři používají různé techniky, aby vytvořili módní jarní manikúru - třením ji po celém povrchu desky, zvýraznění měsíce nebo okraje nehtu a otírání na jednotlivých prstech jako přízvuk, který vám umožní kreslit na zbytek módní manikúry na jaře.

Jarní nail art s dívkami a tvářemi

Chcete získat neobvyklou a módní jarní manikúru 2019-2020? Co tak expresivní kresby s tváří dívek, portréty, siluety, které vyjadřují různé emoce a řadu pocitů - není to odvážná volba? Světlé barvy a třpytky kamínky budou skvělým dekorem pro nail art na jaře s krásnými dívkami a obličejem na nehty.

Vyřezávání nehtů pro pružinu\ t

Na prahu zvláštních událostí v životě dívek stojí za to se připravit odpovídajícím způsobem, a to nejen módním, ale iokouzlující jarní manikúra, jako je například návrh techniky modelování. Dech beroucí akrylové květy, které vytvářejí objemný design nehtů, budou úžasné s ombre a rhinestones jako doplněk okouzlující jarní manikúry pro dovolenou.

Jarní manikúra: „negativní prostor“

S příchodem jara se zvyšuje potřeba jasnosti barev a použití bohatých barev a někdy i několikrát v módním designu jarních nehtů. Aby byly harmonické a snadno kombinovatelné, umožní to trend „negativního prostoru“, což je zbarvená oblast desky. Můžete použít "negativní prostor" na jaře ombra, manikúra s otvory, abstraktní manikúra s různými styly pokrývající nehty na různých rukou.

Design pružiny s maskovacími šálky

Hravost a lehkost kamifubuki okamžitě zvedne duchy při pouhém pohledu na tyto nádherné kousky fólie na nehtech. Slavnostní jarní manikúra styl je k dispozici, pokud je ozdobíte konfety - barevné nebo monochromatické kruhy, srdce, hvězdy, diamanty.

Minimalismus pro módní jarní manikúru

Malé kresby, rafinovanost linií a malé množství dekoračních prostředků představují módní minimalismus jako trend tvorby nehtů na jaře. V trendu vytváření malého vzoru na prstenci nebo palci pomocí neutrálních odstínů a matného provedení. Místo potisku můžete použít malý lesk nebo fólii, což je také vítánomódní jarní minimalistická manikúra.

Nejlepší návrhy na jarní nehty - módní představy o umění na jaře na jaře 2019-2020 ...

) ) )