Nejkrásnější trendy manikúry pro sezónu 2019-2020: nejlepší novinky, nejlepší nápady ...

Být v trendu je úkolem každé moderní ženy módy, která sleduje nejen vzhled, ale také módní trendy a trendy módního průmyslu. A ne poslední roli v obrazech fashionistas má krásnou manikúru na prstech různých tvarů a délek.

Módní a krásný design manikúry sezóny 2019-2020 může být tak mnohostranný a příjemný, který překvapí a potěší každou módu, bez ohledu na věk nebo podnikání.

Přední mistři obchodu s nehty nabízejí v každém ročním období čerstvá řešení, jak krásně a stylově vyzdobit módní nehty tak, aby doplňovali své nejlepší oblečení a předváděli nádherné trendy v designu nehtů.

A pro nadcházející období 2019-2020 budou připravena špičková řešení pro krásnou manikúru, která bude mega-aktuální a poptávaná. Mezi novinkami krásné manikúry stojí za zmínku jak sezónní novinky manikúry, tak nové styly nehtového technika.

Můžete si vybrat nejkrásnější příklady manikúry pro svatební návrh nehtů, firemní akce, večírky a zvláštní příležitosti z jakéhokoli důvodu. Kromě elegantní manikúry můžete najít úžasné a krásné vzory nehtů pro každodenní východy v kancelářském stylu, pro dlouhé a velmi krátké nehty.

Nejkrásnější a nejúžasnější manikúra 2019-2020 demonstrovaná v technikách přechodu designu, nail art s kresbami roztomilých dívek, romantických květin, větviček a listů, stejně jako legrační zvířata v rozhodnutí "animalismus".

Vytvořit nesrovnatelný aKrásné nail art design profesionálové používají trend dekor ve formě fólie ve všech jeho rozmanitosti - duhově, sklízel, překládal, krásné kamifubuki, křišťálové lupínky, kamínky a bujóny, třít s různými efekty.

Krásné umění nailie se může dokonce ukázat začátečníkům a všem díky technikám návrhu jezdců, stejně jako ražení, které pomůže vytvořit krásnou manikúru v elegantním designu bez jakéhokoliv dalšího úsilí.

Mnohé z nejkrásnějších manikúrových vzorů z let 2019-2020 byly prokázány ve stylu manikúry z barevného skla, designem nehtů na nehty, designem „oko na vás“, krásnou manikúrou s nápisy a vtipnými hravými kresbami.

Péče o nejkrásnější nehtovou konstrukci manikúry z let 2019-2020, můžete se obrátit na různé nové trendy a řešení moderního nehtového designu, které jsou tak neobvyklé a zároveň okouzlující.

Krásný trendový design s fólií

Fólie bude oblíbeným dekorem jak řemeslníků, tak módy. Módní dekorační nehty s fólií mohou být velmi rozmanité - od diskrétních matných potisků až po jasné duhové barvy. Také krásné nehty s fólií nebo fólií, které dávají nehtům zrcadlový efekt, nebudou bez povšimnutí. Jak můžete vidět, krásný design s fólií lze nosit jako elegantní manikúru i pro každý den.

Krásné nehty s odřením\ t

Tření bude dalším špičkovým řešením v designu nehtů z let 2019-2020, což vám umožní dosáhnout krásného a nezapomenutelného výsledku na nehtech. Více nežKromě toho je rub v krásném a moderním designu nehtů tak rozmanitý a rozmanitý, že to může být skvělý nápad na slavnostní manikúru a večerní nehtový design, stejně jako romantickou manikúru v krásném designu. Vyberte si perleť "May beetle" s mnohobarevným efektem, holografickým nebo zrcadlovým odřením, které dodá vašim prstům nezapomenutelnou krásu.

Krásné nail art s dívkami

Působivé módní umění nail 2019-2020 pomocí portrétů dívek a jejich siluety, které vypadají velmi kreativní a velmi zajímavé. Takový krásný design nehtů se nazývá „oko vidět“, když obrazy tváří a očí mohou sloužit jako obrazy. Takové krásné nail art jako sezónní design nehtů, například podzimní nebo letní design nehtů, budou v módě, což bude působivý vzhled pro vaše nehtové umění v sezóně.

Módní a krásný matný design\ t

Po více než jednu sezónu budeme i nadále obdivovat módní a krásné manikúrové novinky s matným povrchem na nehtech. A to vše proto, že matné nohy jsou tak krásné a atraktivní v diskrétním každodenním designu, elegantním a slavnostním manikúru na večer, stejně jako v tematickém nail art pro podzim nebo léto, Nový rok nebo 14. únor najít krásný matný design nehtů.

Krásná manikúra Ombre

Výrazné a neobvyklé příklady krásné manikúry dokládají techniky designu ombre pro sezónu 2019-2020, což dokazují mnohotvárná řešení lineárního gradientu.na kus nehtu, módní gradient s pískem, a krásná ombre manikúra s úsekem barev od prstu k prstu. Není pochyb o tom, že mezi takovéto nejlepší nápady budou pro vás nejlepší návrhy.

Krásný design nehtů s kamínky

Dekorace na nehty s kamínky je v této sezoně ještě úžasnější a představuje krásnou manikúru s kamínky různých velikostí a odstínů, tvarů a řešení. Nejkrásnější manikúra na večer nebude moci dělat bez kamínků a kamínků. Mohou to být kamínky ve tvaru koruny, které pokrývají měsíc, v tomto trendu jsou také různé postavy kamínků, vážek a brouků. Úžasný efekt v krásném designu kamínků vám umožní vytvořit rozptyl kamenů po celém nehtu ve formě krystalů pixie.

Krásné nehty s nápisy\ t

Myšlenky různých nápisů na nehtech mohou být zajímavé a neméně krásné mezi jinými návrhy na nehty 2019-2020. Dopisy, slova, nápisy se slovy "láska", "amor" atd. Budou v sezóně mega-módní. Kamimubuki, kousky fólie a třpytky umožní přidat do podoby nápadů na manikúru s nápisy i rafinovanost a úplnost, takže nádherná manikúra s nápisy je ještě úžasnější.

Krásné kočičí oko

Elegantní manikúra „kočičí oko“ se stane neodolatelnou, která se provádí pomocí speciální manikúry se světelnými částicemi, jakož i magnetem, který umožňuje vytvořit požadovaný efekt na nehty. Nejzajímavější je černá a tmavá manikúra "kočičí oko", která vypadá výrazněji s krásnouduhové nehty v různých odstínech - od jantarové po fialovou.

Módní květinová manikúra\ t

Je obtížné představit si více ženskou a krásnější manikúru než pěkné květinové umění. Krásná a módní manikúra s květinami nezanechává nejvyšší pozice v hodnocení nejžádanějších umění nehtů v každém ročním období. Elegantní květinové nástěnné malby na nehtech, design razítek a sliderů, květinový minimalismus, vzduch a květiny z barevného skla pomohou dosáhnout krásného květinového designu módní manikúry.

Krásný a módní "negativní prostor"

V trendu je módní manikúra s různými variacemi „negativního prostoru“, kdy část nehtu zůstává nezbarvená a zůstává transparentní. Mezi nejkrásnější a nejmodernější návrhy nehtů patří trendy nehty s otvory ve stylu „regrown“ nebo „holé“ manikúry, transparentní pruhy, které vytvoří módní a krásnou manikúru s „negativním prostorem“.

Elegantní příklady nejkrásnější a nejmodernější manikúry v sezóně 2019-2020: top nové položky a módní trendy na fotografii

) 85))