Módní tmavá manikúra 2019-2020 rok - nejlepší trendy na fotografii

Při hledání elegantních příkladů uměleckého designu nehtů pro různé obrazy stojí za to pečlivě prozkoumat nejnovější novinky manikúry v tmavých barvách. Superstyle tmavá manikúra 2019-2020 je ukázána úžasnými interpretacemi nehtového designu, a to jak pro každý den, tak pro oslavu.

Nedělat bez temného nehtového uměleckého designu ve večerním vzhledu, pro který bude zajímavá a poutavá manikúra v tmavé barvě výborným doplňkem.

Slavnostní náladu tmavých nehtů budou prezentovány kamínky v různých typech, třpytky fólie a třpytky, kamufláže a tisky. Pro dosažení úžasného efektu v designu manikúry s tmavým potahem můžete použít modelovací techniku, která demonstruje krásné objemové květy, doplněné oblázky.

Expresivita v okouzlující tmavé manikúru umožní představit techniku ​​„kočičího oka“, barevný design nehtů v tmavé barvě, „rozbité sklo“.

Mega-horké budou kresby na tmavých nehtech s různými barvami nátěrů - černá, vínová, modrá, smaragdová, víno, fialová, khaki, hnědá, tmavě šedá.

Mistři nabízejí špičkové kresby v temné manikúre, aby vytvořili zvířecí styl se zvířaty, květinové vzory s listy a větvičky, portréty dívek a abstraktní tisky, krajiny a geometrické manikúry v tmavých barvách.

Ohromující manikúra tmavého designu se hodí pro jakýkoliv typ talíře, což dlouhotrvajícím nehtům dodává výraznost a stručnost krátkým a velmi malým nehtům.

Podívejme se rychle na nejlepší interpretace temnotymanikúra, připravená námi v podobě TOP-15 trendů. Viz také zajímavý výběr fotografií nejmodernějších nehtových vzorů nehtů s tmavým lakem 2019-2020 níže v přehledu.

Saténové nehty potažené tmavě

Tmavý gel leštěný vypadá skvěle s matnými nehty a sametovým efektem. Trendovým řešením bude také tmavá manikúra se saténovým efektem, která kombinuje matný i lesklý vzhled. Tmavý nehtový design se saténovým a matným roztokem se stane mimořádně stylovým pro obrazy pro každý den, v kanceláři i na dovolené, pokud vyberete vhodné vzory a dekor.

Tmavý design nehtů pro krátké nehty

Milovníci krátkých a velmi malých nehtů by se neměli bát, protože právě v takové délce bude temná manikúra se zajímavými hlubokými tóny krásná. Vrcholem bude minimalismus kreseb s tmavým krátkým designem nehtů. Výzdoba by měla být také vybrána pečlivě, bez přebytků - stačí malý lesk fólie nebo třpytky.

Tmavá manikúra s odřením\ t

Šikovnost tření tmavou manikúrou zvítězila nad více než jedním ženským srdcem, protože je prostě nemožné odolat takovému nádhernému designu nehtů! Módní tmavá manikúra s třpytivým třecím broukem a zrcadlovým odřením bude harmoničtější a nezapomenutelná. Stačí si vybrat jen několik prstů v tmavém provedení s rubem, na zbytek použijte matný povrch pro větší efektivitu.

Manikúra tmavé francouzské\ t

Mezi nejlepšími na světě zůstává nová francouzštinapříklady módního nehtového designu a nyní ve formě tmavého nehtového designu s uvolněním „úsměvu“. Černý okraj nehtu a dodatečný design ve formě kamínků, pásků nebo vzorů umožní dosáhnout módní francouzské manikúry v tmavé barvě gelového polštáře.

Tmavý design nehtů s kamínky

K tomu, aby se na tmavou manikúru přidala sofistikovanost, umožní kamínky a kamínky na nehtech, které jsou tak neodolatelné s tmavým designem krátkých a dlouhých nehtů. Večerní tmavá manikúra může být ozdobena proužky drahokamu, párem broušených kamenů v díře, nebo jedním prstem s malými krystaly ve formě náprsníku vytvořit elegantní a ohromující tmavou manikúru na večer.

Malba na nehty na tmavém gelu

Vyberte jednotlivé prsty v tmavém manikúru mohou být kresby. Ale aby se opravdu dostal úžasný design tmavých nehtů 2019-2020, odborníci na nehty vytvářejí opravdová mistrovská díla malbou všech prstů. Nápady kreseb na tmavých nehtech jsou neuvěřitelně mnoho - od romantických až po futuristické. Moderní prostor nail art v temné barvě, na kterou si budou všichni pamatovat.

Módní nápisy v tmavém designu nehtů

Megamired a tak zajímavá manikúra, že nail design s nápisy získává na popularitě. Pro vyjádření výraznosti a učinění nápisů na hřebících je patrné, že to pomůže jen stejný tmavý povlak. Můžete provést nápis na palci, jak profesionálové často ukazují, a zbarvit zbytek prstů tmavým lakem v barvách černá, modrá, zelená, khaki.

Módní manikúra Dark Ombre\ t

Neodolatelný a ženský design nehtů se vám ukáže v tmavé barvě s technikou ombre, která vám umožní "změkčit" jakýkoliv odstín laku. Použijte gradientní přístup s tmavým povlakem na dlouhých nehtech, který vám umožní získat nejlepší výsledek. Dokončete tmavou manikúru s gradientem oblázků a vývarů, které budou vypadat velmi okouzlující.

Módní tmavá manikúra s jiskrami

Svítící na nehtech s tmavým gelovým polštářem vždy vyvolával radost a náklonnost. Módní nápady na design tmavých nehtů budou vypadat lépe s matným povrchem, což vám umožní získat „prostor“ a tajemnou tmavou manikúru pro různé délky nehtů.

Rozkošná tmavá manikúra s fólií

Použití fólie se stalo trendem v téměř každém designu nehtů 2019-2020 a tmavá manikúra není výjimkou. Trendy tmavý gel na nehty leštěný, zdobený kousky fólie v různých řešeních (sklízené, duhové, přeloženo, zlato, stříbro) bude hit zdobení tmavé nehty.

Úžasný design temné manikúry s modelováním\ t

Chcete-li vytvořit působivý design nehtů s tmavým lakem, podívejte se na techniku ​​tvarování, která vám a vám krásné akrylové květy v hromadné podobě na pár prstů. Pro zdokonalení můžete použít oblázky v dekoru tmavého modelování manikúry pro zvláštní příležitosti.

Tmavá manikúra s nahými nehty

Mistři tmavé manikúry Megamodny navrhují doplněnízvýrazněné prsty ve stylu nahé. Na nátěru nahého si můžete vytvořit minimalismus nebo geometrii. Nezapomeňte použít matný top pro tmavou manikúru s nahými akcenty prsty, které vám dá zvláštní chic pro vaše pera.

Design nehtů s otvory

Tradiční designy nehtů nadále drží své přední pozice díky kreativním nápadům a novým návrhům nehtů, které mistři nabízejí na různých formách desek. Módní varianty měsíčního designu jsou nabízeny s průhlednými otvory ve stylu „negativní prostor“ a matným lakem. V tmavém provedení Měsíční manikúry byste měli určitě použít grafické vzory nebo dekor s kamínky.

Tmavá manikúra "kočičí oko"

Jedním z nejvíce vzrušujících designů nehtů v tmavém odstínu 2019-2020 bude design kočičího oka. Krásné vícebarevné částice, které jsou součástí speciálního laku na nehty pro manikúru "kočičí oko", vytvářejí na prstech krásné vzory, ze kterých není možné odtrhnout oči. Bude úžasné mít tmavou manikúru v technice cat-eye pro každou příležitost, od promoce až po firemní večírek.

Módní tmavá manikúra s kamuflíky\ t

Moderní design s kamuflíky vám umožní zředit tmavý povlak na nehtech zajímavými kulatými kousky fólie. Oni používají kamifubuki na samostatných prstech - velký nebo index získat módní design s tmavým lakem v vínové, černé, víno, smaragdové barvy.

Ohromující tmavá manikúra 2019-2020 - trendy a trendy tmavého měsíčku na fotografii

(82 )