Módní nehty s nápisy: nejlepší nápady a novinky sezóny 2019-2020 ...

Moderní trendy v umění nail art mají spoustu řešení, která vypadají mimořádně a odvážně, ale zároveň činí design nehtů zajímavým a kreativním.

Módní trendové nehty pro sezónu 2019-2020, s nimiž už pravděpodobně víte, bude módní manikúra s nápisy a slovy, které se tak líbily milovníkům moderního nehtového designu.

Odvážné návrhy s nápisy mají různé styly a směry pro jejich tvorbu, které umožní každému, aby si zajímavé nápady v designu nehtů z roku 2019-2020. V závislosti na vybraném písmu a textu se vaše manikúra může stát romantickou, odvážnou a odvážnou, zábavnou a hravou.

Megamous budou nápisy na nehtech se slovy "láska", "amour", "anděl", "princezna", "sladký", "boom", "duše", "šťastný" a mnoho dalších. Kromě slov, můžete použít různé fráze na nehty s nápisy.

Takže trend bude manikúra s nápisy, frázemi, vyznáními pocitů, což je zvláště důležité pro obrazy Valentýna. Můžete také použít slogany a slogany, které vystupují ve formě nápisů na nehtech.

Manikúra s nápisy v podobě značek a log různého druhu, vyrobená v nejlepších tradicích moderního designu nail art 2019-2020, bude v módě.

Chceme ihned poznamenat, že je lepší provést módní manikúru s nápisy na monochromatickém povlaku, jako je bílý substrát. Existují však výjimky, kdy jsou nápisy součástí komplexnějšího nehtového designu a mohou být provedenyna fólii tiskne v matné prezentaci.

Nápisy na samotných nehtech mohou být prováděny různými způsoby, což umožňuje dosáhnout neobvyklého a jedinečného designu nehtů se slovy pokaždé. Trendem bude manikúra s nápisy a slovy nakreslenými štětcem, ražbou manikúry s nápisy a také šablonovanou verzí provedení nápisů na nehtech.

Vypadá to jako skvělý trendový design s nápisy na nehtu v tandemu s jinými technikami - sako, s otvory a gradient, matný design, minimalismus, "negativní prostor", tečky.

Fólie, Yuuki vločky, camoufuki, třpytky, kamínky a křišťálové dítě budou skvělým doplňkem k módní manikúru se slovy. Pamatujte si, že módní manikúra variace se slovy na nehty jsou uvedeny v nahých tónech, často s použitím bílé a černé laky. Ale pokud si přejete, představíme návrhy nehtů s nápisy v živých a nezapomenutelných výkladech.

Podívejte se na ukázky trendů designu nehtů se slovy a nápisy v sezóně 2019-2020 - trendy a novinky módních nehtů s písmeny a slovy, budeme hledat dále ...

Psaní na krátkých nehtech

Stručnost módních krátkých nehtů pomůže zdůraznit neuvěřitelně módní design slovy a nápisy, které jsou tak účinné. Chcete-li to provést, stačí napsat jedno slovo na nehty v krátké délce, dělat to na palec, jak průvodce navrhuje v nové sezóně. Megastilny manikúra se objeví v nahé řadě s černounápisy, tučně - na černých nehtových bodech, velkolepé - s červeným lakem a nápisy na neutrálním substrátu.

Nápisy na dlouhých nehtech

Dlouhé měsíčky jsou samy o sobě velkolepé, ať už oválné nebo mandlové. Ale aby se manikúra pro dlouhé nohy zajímavější pod sílou nápisů vyrobených v matném provedení, s dekorační fólií, stejně jako jasná a kontrastní barevná řešení, která učiní módní design dlouhých nehtů s nápisy nezapomenutelnými.

Design matných nehtů s nápisy

Trendy v designu matného nehtu nás v nadcházejících sezonách nenechají a důkazem toho je módní manikúra s nápisy a matným topem. Matte nail art s nápisy vypadá poněkud tajemně a netriviálně, přitahuje zájem o rukojeti a vytváří příjemné zaměření na krásný matný design s nápisem.

Nápisy na nehtech a dekoru s fólií

Jedním z vrcholných dekorativních prvků v designu módních nehtů se slovy bude přeložena fólie, která umožňuje diverzifikovat design nehtů s nápisy. Lesklá fólie se používá v módní manikúru jako substrát, na kterém profesionálové provádějí nápisy sami a kreslí slova, která vypadají originálně.

Módní nehty s nápisy a kamifubuki\ t

Roztomilé lesklé kruhy, konkrétně kamifubuki nebo konfety - to je důležitý prvek módního nehtového designu s nápisy v sezóně 2019-2020. Různé typy manikúry s nápisy vám umožní hravě a úžasně doplnit nehty pomocí kamuflíků, které mohou sloužit jako substrát.Dokonce i pár kruhů kamifubuki, rozložených ve dvou řadách, změní módní manikúru s nápisy.

Design měsíčního hřebíku s nápisy

Novodobá a tak žádoucí manikúra s otvory v nadcházející sezóně může být kreativně doplněna nápisy na nehtech. Nevyplněné měsíce ve stylu „negativního prostoru“ nebo díry s jiskrami v podobě drahých kovů budou skvělým tandemem pro nápisy. Takový trend e = kombinovaná manikúra s nápisem na palci bude v horní části 2019-2020.

Manikúra s nápisy 14. února

Romantický obraz nemůže být takový, který by odpovídal odpovídajícímu nehtovému designu, který se může stát módní manikúrou s nápisy. 14. února je nejlepší provést módní design s nápisy "láska" nebo "amour" na nehty, nebo fráze s deklarací lásky, které pomohou vytvořit romantickou atmosféru a nejlépe doplnit romantické luk pro Valentýna.

Manikúra přechodu se slovy

Jemný styl nehtového designu vždy posouvá módní design s gradientem. Mistři ale šli dál a nabídli nám novodobý ombre s nápisy na nehtech, což by bylo zajímavým řešením pro manikúru na léto a na jaře, pokud použijete světlejší a pestřejší podklady pro psaní.

Minimalismus s nápisy na nehtech

Nejlepším řešením pro různé typy nehtů bude minimalismus, který je ideální jako manikúra pro kancelář, pro každý den nebo pro příležitostný design nehtů pro každou událost. Kombinovatnápisy a minimalismus v módním designu nehtů budou vynikajícím řešením, které rádi předvedeme špičkovým odborníkům na nehty. Pomocí matné povrchové úpravy, béžových a černých odstínů, stejně jako provádění nápisů v podobě jednoho slova s ​​tenkým štětcem, můžete získat úžasnou manikúru s minimalistickým a megastilovým manikem s nápisem.

Manikúra nahá s nápisy

Elegantní a okouzlující manikúra v módním designu vám nabízí pohled na nahý rozsah, který uchopí rukojeti a jemnost. Módní nápisy na nohavičkách budou vypadat skvěle, a to jak v černé, tak bílé. V případě potřeby můžete přidat nahou manikúru se slovy a písmeny v černé, červené, bílé barvě pro expresivitu designu nehtů.

Kreativní nápady pro návrh nehtů s nápisy 2019-2020 - trendy a trendy v módním designu

) 85)