Módní kancelářská manikúra 2019-2020: 50+ fotografií nápadů a nového umění nail

Krásný design nehtů je důležitý nejen pro doplnění luxusních večerních luky, ale také hraje důležitou roli pro obchodní sety, pro které byste si měli vybrat z trendové kancelářské manikúry 2019-2020 v nepřekonatelných variantách.

Kancelářská manikúra je pozoruhodná svým zvláštním omezením a demokracií, ale zároveň je podnikání nail artu zajímavé a neodolatelné. A to vše díky moderním řešením nail art pro kancelář, na které pracovali kreativní specialisté na nehty.

A ujišťujeme vás, že po vyzvednutí neuvěřitelně módní kancelářské manikúry od roku 2019-2020 bude každá moderní dáma závidět krásu vašich per a moderního nail artu v obchodním stylu.

A dnes vás překvapíme kreativními a čerstvými novinkami kancelářské manikúry a neobvyklého kancelářského designu 2019-2020, jehož fotografie jsou sbírány v galerii hned pod ní.

Podrobněji budeme hovořit o trendech kancelářské manikúry v neobvyklých směrech, mezi nimiž můžete vytvořit vynikající řešení, které doplní obchodní image v kanceláři a vybere trendovou kancelářskou manikúru 2019-2020.

Koneckonců, moderní žena je nejčastěji úspěšná obchodní žena a milující matka a vynikající hospodyňka, a dámy, kromě jiného, ​​stále mají čas to udělat.

Proto je vzhled a krása jako taková důležitou součástí „úspěchu“ a sebevědomí každé ženy. V péči o sebe, krásné dámy přiřadit významnou roli péče pera a krásný design nehtů, výběr nejčastěji obchodní a kancelářské manikúry.

A co by mělo býtModerní kancelář nail art 2019-2020, aby uspokojila požadavky náladové a náročné dámy?

Stojí za to uklidnit módy a podnikatelky v jedné osobě, protože nejmódnější kancelářská manikúra 2019-2020 není horší než nejlepší představy o moderním umění nehtů, o nic méně okouzlující a módní.

Stále v trendu nových nail art s upřímnými poznámkami přirozenosti a přirozenosti v barevném schématu a designu, který dokonale zapadá do obchodní atmosféry kancelářského života.

Současná kancelářská manikúra 2019-2020 se nejlépe hodí na nehty středně dlouhé nebo krátké, oválné, mandlové a kulaté formy s jemnými a přirozenými odstíny.

Pro ztvárnění módní manikúry v kanceláři se používají profesionálové, jako jsou dobře známí, technici - bunda, ombre, design měsíce, doplňující je o moderní minimalistické motivy, „negativní prostor“, „vodní cestu“ a některé další.

Vše záleží také na pracovním oblečení, které určuje vámi zvolenou módní kancelářskou manikúru. Snažili jsme se sbírat špičkové nápady na design kancelářských a obchodních nehtů, a to jak pro přísné obchodní luky, tak ne.

Pomůže vám to inspirovat se a najít zajímavá a jedinečná řešení pro zdobení nehtů na nehty a harmonické doplňování kancelářského oblečení.

Nejvíce harmonické a vhodné pro módní kancelářskou manikúru z let 2019-2020 budou pastelové odstíny, tóny těla, béžová, krémová, prášková, bílá a černá.

Jako vzorObchodní manikúra vždy vyhraje bude geometrické vzory, stejně jako minimalismus - květiny, větvičky, čáry, cikcaky a body. Třpytky a kamínky samozřejmě nespadají do obchodních motivů nehtového umění. I když je někdy lakonický dekor povolen, vše by mělo být velmi omezené.

Samozřejmostí je volba: stylová bunda a měsíční design, jemná ombre a matná kancelářská manikúra, odvážný „negativní prostor“, mramor a minimalismus - každá z uvedených kancelářských možností nail art najde své obdivovatele!

Nabízíme vám TOP-7 nápady na kancelářskou manikúru: nové produkty a nejnovější trendy v oblasti kancelářských umění na nehty od roku 2019-2020 ...

Trend 1. Módní kancelářská manikúra: francouzština

Vždy relevantní a žádoucí, a to nejen pro kancelář, ale i pro slavnostní a neformální události v životě. A nepochybně jde o francouzskou manikúru, se kterou se mladé dámy nechtějí podílet.

A nejen mladé dámy si vybírají kancelářskou bundu, ale i specialisté na nehty nám v sezoně 2019-2020 doporučují nové a svěží nápady s bundou pro obchodní sety a to nejen.

Zajímavá a stylová kancelářská manikúra ve francouzštině, prováděná v neobvyklém stylu, rozmanitých formách "úsměvu" a její barevné palety vzbuzuje zvláštní zájem o speciální práci nail art.

Módní kancelářská bunda s okrajem nehtu v černé barvě, v matném řešení, s jemnými odstíny béžové, růžové a průhledné plochy bude vynikajícím závěrem pro přísné a stylové obrazy pro kancelář.

Trend 2. Módní kancelářský hřebík Umění: Ombre

Ve skutečnostiJedním z nejjemnějších řešení moderního umění nail art je ombra s hladkým a tak vzrušujícím přechodem jednoho odstínu gelu na jiný.

Módní kancelářská manikúra Ombre 2019-2020 rok ukázala zajímavé varianty s diamanty, horizontální a vertikální ombre, s použitím více než dvou odstínů.

Krásnou kancelářskou manikúru ombre lze provádět v pastelových barvách, stylových šedých a tlumených odstínech, které jsou tak nenáročné a zároveň účinné.

Spektakulární kancelářská manikúra s gradientem může být získána pomocí trojúhelníků a pomocí prášku na několika prstech, které vypadají krásně.

Trend 3. Stylová kancelářská manikúra: Geometrie

Proužky, čáry, cik-cak, tečky a různé geometrické tvary - to vše si můžete dovolit, když si nail art pro kancelářskou manikúru 2019-2020.

Nádherná a zajímavá kancelářská manikúra v geometrickém provedení vypadá nejkrásnější v kontrastních barvách, jako je černá a bílá nebo béžová s černou.

Osvěžení geometrických vzorů v umění nailie na nehty pomůže „negativním prostorům“, což dodá přísné a diskrétní kanceláři manikúru lehkost a měkkost.

Kromě toho navrhují stylisté používat trochu třpytů a jisker, nebo fólií ve stylu "rozbitého skla", což pomůže učinit módní kancelářskou manikúru zajímavější a elegantnější.

Trend 4. Top office manikúra: minimalismus

Minimalistické motivy mají místo v souborumódní trendy sezóny 2019-2020. Ale minimalismus vypadá v kancelářské manikuře zvlášť harmonicky, jako by byl vytvořen pro tento typ nehtového umění.

Malé a sotva znatelné vzory v podobě květin a květinových vzorů, tenkých čar a tahů, teček a drobných vzorů v kombinaci s neutrálními odstíny nátěru vytvářejí zvláštní efekt na nehty v designu kanceláře.

Po dokončení trendu kancelářského manikúru "minimalismus" v letech 2019-2020, určitě neztratíte, je zaměřením na kancelářský život.

Trend 5. Atraktivní kancelářská manikúra v matném stylu

Aby bylo možné učinit zdrženlivost a zároveň učinit nehty příjemnějším, umožňuje matné řešení kancelářské manikúry v sezóně 2019-2020.

Sbírejte příjemné odstíny v modrých, šedo-modrých, béžových a práškových tónech s matným efektem, doplňte jeden nebo dva nehty lakonickým vzorem s geometrií nebo minimalismem - a stylová matná manikúra pro kancelář je připravena.

Zajímavá matná manikúra pro kancelář může být provedena černobílými laky, které mohou zakrýt měsíčníky chaotickým způsobem a doplnit je tenkými čarami v kontrastní barvě, která vypadá úžasně a zároveň důležitá pro kancelář.

Trend 6. Krásná kancelářská manikúra: mramorový design

Mezi mnoha možnostmi pro nápady špičkové kanceláře nail art se designéři rozhodli experimentovat s mramorovým efektem na nehtech. Studené kresby na nehtech, napodobující přírodní vzory kamenů, dokonale doplňují obchodní styl nehtového designu.

Omezené a vzrušující vzory mramorového nehtového designu pro kancelář mohou být provedeny na černých nehtech s bílými vzory, černým mramorovým vzorem na bílých měsíčku nebo měkkými šedými a růžovými vzory v pastelových barvách.

Kancelářská manikúra s mramorovým efektem vypadá dobře v řešeních s bundou, pruhy fólie a třpytkami, které si můžete dovolit vytvořit nejmodernější kancelářský styl nail 2019-2020.

Trend 7. Stylová kancelářská manikúra: „negativní prostor“

Neobvyklé řešení zdobení nehtů v obchodním stylu, které se mistři rozhodli překvapit a potěšit módy a podnikatelky, byla „nahá“ manikúra nebo „negativní prostor“ pro kancelář v sezóně 2019-2020.

Stylový a jedinečný „negativní prostor“ pro kancelářskou manikúru vám umožní osvěžit obchodní sady, přinést poznámky lehkosti a lehkosti.

Pro stručnost designu kancelářských prostor ve stylu „negativního prostoru“ je nejvhodnější použít černou a bílou paletu odstínů, která dává modernímu kancelářskému manikúru 2019-2020 přísnost.

Trendové nápady kancelářské manikúry 2019-2020: nejnovější inovace a trendy - foto

)