Krásný a sofistikovaný styl chebbi chic v interiéru: fotografie, nápady, příklady ...

Jemný, romantický a sofistikovaný - to vše lze s důvěrou říci o moderním a moderním interiéru domu ve stylu shebby chic, který nenechá nikoho lhostejného a způsobí jen příjemné a příjemné emoce z toho, co viděl.

Shabby chic styl (z angličtiny. "Shabby chic" - otrhaný šik) je moderní trend v interiéru, výzdobě a módy obecně, charakterizované rafinovaností, elegancí a romantismem. Styl shebbi chic vznikl ve Velké Británii v 80. letech minulého století a podařilo se mu získat mnoho obdivovatelů a přívrženců tohoto stylu.

Romantický a elegantní styl chebbi chic lze uplatnit v interiérovém designu celého domu - ložnice, obývacího pokoje, koupelny, dětského pokoje. Velmi jemný a lehký, jako by byl vzdušný a zároveň originální a neobvyklý, styl chebbi chic osloví romantické, tajemné a kreativní lidi s jemnou vnitřní organizací.

Chebbi chic kombinuje nenápadný půvab se starověkem, zaměřuje se na detaily a jednotlivé prvky výzdoby, vytváří zvláštní atmosféru něhy, pohodlí a krásy.

Mnozí zástupci spravedlivého pohlaví jsou potěšeni směrem chebbi chic ve všem - jak interiérových, tak módních trendů a dekorací. Ale jsou ti, pro které je styl chebbi chic příliš "sladký" a "ucpaný".

Proto se pozorně podívejte na příklady interiérového designu ve stylu shebby chic, které jsou uvedeny v tomto přehledu a výběru z níže uvedené fotografie, abyste se seznámili s vlastnostmi a detaily, které jsou v tomto interiéru obsaženy.

Budeme se snažitodhalit podrobněji jemnosti a rysy chicheb chic směru v interiéru a designu domu jako celku, seznámit vás s nejlepšími příklady designu ložnice, obývací pokoj, kuchyně v tomto stylu.

Za zmínku stojí také to, že moderní Chebbi chic je úzce propojen s takovými styly interiéru, jako je Provence, Country style a Vintage, což je činí poněkud podobnými, ale každá z těchto oblastí má jedinečné rysy.

Jaký by měl být moderní interiér ve stylu chebbi chic? Naučíte se nejlepší představy o elegantním chebby stylu v interiéru ložnice, obývacího pokoje a celého domu z této recenze, stejně jako foto příklady interiéru chebbi chic najdete níže.

Chebbi chic styl: vlastnosti a jemnosti interiérového designu

Zpočátku byl chebbi chic styl vytvořen jako interiérový design, který kombinuje moderní detaily, stejně jako staré dekorativní prvky a nábytek, které již nejsou vhodné pro domácnost, které si Britové koupili za málo peněz při prodeji.

Aby nedocházelo k vyhazování starého nábytku a jiných dekorativních předmětů, které byly opuštěny a ležely někde v podkroví, dostali druhý život, a to v interiéru. Objevil se tedy styl chebbi chic.

Dnes existuje obrovský výběr nového a stylového nábytku s odíráním a pod starými, které jsou speciálně vytvořeny pro výzdobu obydlí v takovýchto interiérech.

Toto je přesně styl chebbi chic, který na první pohled kombinuje nekompatibilní části interiéru a dekorativních prvků -elegantní a starovinu.

Pojďme rychle zjistit, jaké vlastnosti chebbi stylu chic v interiéru:

  • přítomnost pastelových barev: růžová, modrá, slonová kost, fialová, broskev;
  • květinové a květinové ornamenty a tisky, Damašek;
  • hojnost dekorativních prvků „ručně vyrobených“, které jsou vítány v celém rozsahu: rámy, různá řemesla, šperkovnice;
  • čerstvé květiny v malých vázách, například růže krásného práškového odstínu nebo kontrastní karmínová barva;
  • bílá nebo světlá podlaha, nábytek s odíráním, tapeta s květinami a větvičkami, štuk, tyl s ornamentem a volánky.

Všechny konstrukční prvky chebbi chic by měly být ve velmi jemných a bledých odstínech, ale nikoli v čistě bílé barvě.

Množství ruchů, květinových motivů, kudrlinek a množství dekorativních prvků by mělo vytvořit atmosféru jednoduchosti, lehkosti, romantismu a sofistikovanosti, které jsou vlastní chebbi chic.

Gentle Chebbie Chic Ložnice Design

Ložnice ve stylu shebby chic vás potěší rafinovaností a jemným designem všech dekorativních prvků a krásného nábytku v jemných odstínech pastelů.

Nejdůležitější místo je vyhrazeno pro postel, která by měla být velká a prostorná, s kovovým hřbetem s detailem z tepaného železa ve světlé barvě, spousta polštářů zdobených volánky, volánky a květinovými vzory.

Veškerý nábytek by měl být vyroben z přírodních materiálů, ošoupaných a zdobených prvky charakteristickými pro chebbi chic. Nezapomeňte na rámec pro fotografie vytvořené starovinu, sochami andělů,obrazy růží v každém možném interiéru ložnice.

Podlaha by měla být také vyrobena z přírodního dřeva, zejména v jasných barvách, které mohou být zdobeny krásným kobercem ve světlých odstínech pro větší pohodlí a pohodlí.

Krásný interiérový design obývacího pokoje chebbi chic

Design obývacího pokoje v elegantním stylu chebbi by měl být jistě proveden v jasných barvách, doplněný malými jasnými akcenty dekorů v tyrkysové, růžové, broskvové a modré barvě.

Recepce by měla být prostorná, takže obývací pokoj ve stylu chebbi chic vás potěší pohodou a komfortem bez kudrlinek, ideální pro relaxaci a zábavu s přáteli a rodinou.

Pohodlná pohovka z přírodních tkanin a dřeva, doplněná o krásné polštáře s ornamenty z malých květů, většinou růží, malý stolek, také ze dřeva s odíráním na krásně tvarovaných nohách - to vše najdete v designu obývacího pokoje ve stylu chebbi chic.

Z dekorativních prvků můžete udělat krásné hodiny na zdi s vlastními rukama, fotorámečky a nezapomeňte na živé květiny ve váze, které jsou vždy přítomny v interiéru ve stylu shebby chic.

Originální design kuchyně Chebby Chic

Styl chebbi chic také krásně vám umožní vyzdobit interiér kuchyně, což je zvláštní a originální. Takže, hlavní roli v kuchyni je přidělen na jídelní kout - stůl s židlemi, které jsou důležité vybrat a uspořádat správně.

Je důležité, aby nábytek nakuchyně byla vyrobena z přírodních materiálů a fasády byly vždy s opotřebovanými prvky a ve světlých barevných odstínech.

Pokud je to nutné, ozdobte stůl krásným ubrusem s ozdobnými prvky v podobě květinového ornamentu a límce, to samé platí i pro polštáře.

Je velmi důležité vybrat si krásné záclony v kuchyni ve stylu shebby chic s volánky, volánky a malými vzory květin, které pomohou vytvořit požadovanou atmosféru a pohodlí ve stylu shebbi chic pro kuchyni.

Úchvatný styl chebbi chic v interiéru celého domu: fotografie, nápady, příklady designu ložnice, obývacího pokoje a kuchyně

Nabízíme Vám skvělý výběr fotografií nápadů a příkladů interiérového designu ve stylu chebbi chic, který vás jistě inspiruje k vytvoření krásného interiéru vašeho domova.

)

]