Co věci ženy šatníku nemají rádi muži

Móda vždy dává ženám velký výběr oblečení, obuvi, doplňků, mezi nimiž se ženy snaží vybírat nejtypičtější, sexy a neobvyklé věci, které by muži chtěli, což je způsobuje zájem o ženu.

A mnoho žen se diví, jaké věci dámský šatník nemají rádi muži. Ano, ženy se snaží oblékat módně, stylově, originálním způsobem, aby potěšily muže, ale vždy si to ...

Dnes vám řekneme, že muži nemají rádi muži v ženském šatníku, protože zvažují nejběžnější chyby v dámském šatníku, které děsí mnoho mužů.

Samozřejmě nemůžeme říci, že podle mužů ošklivé ženské věci, které jsme prezentovali na našem seznamu, obtěžují všechny lidi, přesto ...

Dámské oděvy v dámském šatníku, které muži nemají rádi

Sestavili jsme malé hodnocení věcí, které zahrnovaly prvky ženského šatníku, kterému se zástupci mocného tohoto světa nelíbí.

Je možné, že některé ženy v módě nemají ani podezření, že nosit módní věci z „Co se lidem v ženském šatníku nelíbí“, způsobují, že muži nemají žádné pozitivní emoce, ale podráždění, nepřátelství a dokonce znechucení.

Co se ženám líbí v dámském šatníku, se nelíbí: kalhoty jako kalhoty

Kalhoty - padáky nebo beztvaré kalhoty v orientálním stylu, které se v posledních letech objevily ve sbírkách módních návrhářů,velmi populární u žen.

Většina mužů však tyto kalhoty považuje za hrozný prvek dámského šatníku. V takových šatech nejsou viditelné jen krásné ženské nohy, ale i postava získává nějakou nepřirozenost a pro mnoho mužů jsou kalhoty spojeny s plenkou.

Co se ženskému šatníku nelíbí: dámské kombinézy

Opět módní trend a opět věc ženského šatníku, který muži nemají rádi. První začal nosit originální, stylové dámské overaly celebrity.

A brzy se do masové výroby dostaly pohodlné kombinézy, ženy je začaly nosit po celém světě.

Muži strašně nelíbí kombinézu, protože za prvé, kvůli různým detailům, takové věci je velmi těžké odstranit z ženy, a za druhé, pro mnoho mužů, žena v montérkách vypadá jako Carlson nebo zarostlé dítě.

Proto kombinézy také spadaly do seznamu věcí, které muži v dámském šatníku nemají rádi.

Dámské šatní skříně, které muži nemají rádi: čelenka, jako příslušenství pro hlavu

Při hodnocení protihodnoty módních dámských věcí je podle názoru mužů možné zahrnout do hlavy příslušenství, zejména obvaz na hlavě.

Muži jako krásné, dobře upravené vlasy. Všechny věci, které mohou být na hlavě ženy, s výjimkou vlasů, ve většině případů nemají rádi muže nebo to nepovažují za nezbytné v takovém příslušenství.

Módní obvaz proto spadá do seznamu věcínemají rádi muže v šatníku.

Dámská obuv, kterou muži nemají rádi: "Uggs", sandály - gladiátory a boty s příliš vysokými podpatky

Pokud hovoříme o botách, muži se domnívají, že takové možnosti, jako jsou „boty ugg“, gladiátoři a boty s příliš nízkými nebo příliš vysokými podpatky, nejsou vhodné pro ženy.

Módní nové boty způsobují mužům různé emoce, ale to vše závisí na skutečnosti, že všechno by mělo být umírněné, jak pohodlí, tak výška paty.

„Uggs“ nedělají dívku ženskou, protože jsou beztvaré, a gladiátoři a příliš vysoké podpatky způsobují u mužů asociace s vulgárností, zkracují i ​​nejdelší nohy a dokonce i stopy popruhů, které nejsou sexy.

Muži jako když boty zdůrazňují krásu ženských nohou, a ne naopak.

To, co muži v dámském šatníku nemají rádi, je: věci s volánky a třásněmi

Ačkoliv okrajové a roztomilé volánky také dělají módní dámské oblečení exkluzivní, neobvyklé je něco, co muži v dámském šatníku nemají rádi.

Ruches na bustě nezvyšují hrudník, podle mužů, ale skrývají, co je pod přebytečnou tkaninou.

Pokud se vám líbilo neobvyklé platitsa s volánky nebo třásněmi v romantickém stylu nebo odvážné hippie-shiku, zeptejte se svého muže, jak je to oblečení. Možná, že věci s volánkem a třásněmi se nemusí potěšit svého muže.

Jaké věci ženy nemají rádi muži: barevné a vzorované legíny a punčochové kalhoty

Legíny,stejně jako multi-barevné a vzorované punčocháče také spadl do seznamu věcí, které muži v ženském šatníku nemají rádi.

Ačkoliv se v módě nevyskytly tak dávno, jsou takové světlé prvky šatníku velmi oblíbené u mladých krás. Dokonce i mnoho starších žen ráda předvádí v těchto šatech.

Na druhé straně se muži domnívají, že legíny a punčochové kalhoty v jasných barvách a různých vzorech deformují nohy, což je činí kratšími, křivějšími, silnějšími a ne sexy, protože celá podstata ženského tajemství a nedostupnosti je ztracena.

Chyby v dámském šatníku, podle mužů: velké brýle

Seznam nebo hodnocení věcí, které muži nemají rádi, mají velké dámské brýle, které jsou opět ve výšce módy.

Je to velké brýle, které pokrývají podlahu tváře - to je něco, co muži v dámském šatníku nemají rádi.

Muži podvědomě věří, že žena s velkými brýlemi skrývá nedostatky v obličeji nebo skrývá ponurý pohled a nahromaděné problémy.

Chyby v dámském šatníku, podle mužů: leopardí tisk

Ženy, zbavit se věcí leopardím potiskem. Ačkoli leopard a “zvíře” tisky byly jednou zvažovány módní, pro mnoho mužů takové věci jsou spojeny s vulgarity.

Náročné oblečení s podobným potiskem je relevantní s výjimkou hvězd, které se příliš nestarají o názory ostatních. Ale pokud chcete vypadat stylově, sexy a žensky, neměli byste si kupovat oblečení takových barev.

Chyby žen při výběru věcí, které se jim nelíbíMuži: Oděv

Pokud chcete vypadat štíhle, řekněme muži, nekupujte věci ve velikosti, ale zhubněte.

Rovněž stojí za to se zbavit velmi objemných pytlovin v šatních skříních, které znetvořují postavu ženy, jak muži zvažují.

Ano, byly to právě ty velké věci a oblečení, které nespadaly do seznamu věcí, které muži nemají rádi.

Co muži v dámském šatníku nemají rádi: když ženy honí značku

Jistě, je to krásné, když žena nechodí v ničem, ale sleduje módu, ale muži se domnívají, že nadměrná vášeň pro módní značky může nepříznivě ovlivnit šatní skříň pro ženy, což ji činí zcela nevhodnou pro každodenní použití.

Chyby dámské šatní skříně: šortky s vysokým pasem\ t

Krátké šortky s vysokým pasem jsou zařazeny do žebříčku ženských věcí, které většina mužů nemá rád, i když mnoho žen považuje šortky za mimořádně sexy prvek svého šatníku.

Problém je v tom, že ne všechny ženy jsou pro takové šortky vhodné, ale módní trendy diktují svá vlastní pravidla a téměř všechny dívky si vybírají šortky, aniž by přemýšlely o vlastnostech postavy.

Chyba v dámském šatníku, který obtěžuje muže: šaty a šaty bez ramínek

Hrozné, podle mužů, když ženy nosí šaty bez ramínek a topy. Takové šaty dělají prsa ošklivou a dívky se instinktivně snaží vytáhnout na vrchol, bojí se být v nepohodlné pozici.

Co se lidem v šatníku nelíbíženy: dlouhé šaty na podlaze\ t

Ačkoli dlouhé šaty, šaty a sukně vždy zůstávají relevantní a módní věci, muži se jim vůbec nelíbí.

Podle mužů není nic krásnějšího než ženské nohy, a tak dlouhé věci také spadají na seznam ženského oblečení, které muži nemají rádi.

Krásné ženy, dávejte pozor na to, co se lidem ve vašem šatníku nelíbí. Kromě výše uvedených věcí, zvláštní, neobvyklé tašky, podobné dětem, beztvaré, pytlovité prvky z horní věci, byly přidány do seznamu nebo anti-rating ženského šatníku,

Snažte se vyloučit věci, které muži z dámského šatníku nemají rádi, pokud je to důležité pro vašeho vyvoleného. Jsi jedinečný a především bys měl rád sebe, protože jsi hoden podívat se na 100%.

1z 39