Brilantní novoroční manikúra roku 2020: foto příklady

V předvečer zimních prázdnin se snažíme přemýšlet o každém detailu: od prázdninového stolu, domova až po neodolatelný vzhled.

A novoroční design nehtů hraje velmi důležitou roli při vytváření krásného vzhledu pro Silvestrovské setkání, které pomůže dokončit nejlepší sety pro oslavy Nového roku a vytvořit nádhernou náladu.

Módní novoroční manikúra bude schopna vydržet až do následujících zimních slavností - Vánoce a možná Starý Nový rok, což vám umožní, abyste se nestarali o krásu pera krásných dám s kouzelným novoročním designem na nehty 2020.

Upřednostnění jedné novoroční manikúry do druhé stojí za to zaměřit se především na symboliku nadcházejícího roku, která určuje hlavní trendy manikúry pro Nový rok 2020 včetně.

Hlavní věcí ve výběru oblékání a nail art pro Nový rok bude barevné schéma. Přírodní odstíny žluté, hnědé, zelené budou v souladu s diktovanými motivy symbolu roku.

Zde ale není nutné volit jasně žluté nebo zelené, aby se vytvořil moderní novoroční design nehtů. Hluboké odstíny těchto barev a podobně se jim hodí pro realizaci nejlepší manikúry pro Nový rok 2020 - smaragd, čokoláda, terakota, modrá.

Tradiční novoroční design nehtů by měl být jistě zajímavý a chytlavý, nejvhodnější pro dovolenou. Proto se v trendu manikúry pro Nový rok 2020 s šarlatovým lakem, stříbrem a zlatem ve formě různých druhů dekorativních komponentů.

Je to nový rokv noci byste měli jiskřit a svítit, což vám umožní jedinečné nail art v elegantním výkonu.

Kombinace různých směrů a technik, odborníci na nehty ukazují na displeji novodobou novoroční manikúru roku 2020, která vypadá vzrušeně.

Kromě velkolepého pokrytí a výzdoby nezapomeňte na kresby a všechny druhy tisků ve stylu Nového roku. Známé sněhové vločky pro nás a Santa, jeleny a sněhuláky vás budou stále potkávat v moderní manikúre pro Nový rok 2020.

Vánoční koule, medvědi, sovy a hodinky jako symbol hodinek šimpanzů a Silvestra, stejně jako další vtipné obrazy na nohách Nového roku, které bez námahy přidají báječnost k novoročním návrhům nehtů.

Umělecká malba na nehtech pro Nový rok 2020 je vítána, kterou odborníci na nehty vytvářejí pomocí štětců a barev.

Samolepky posuvníků budou jednodušší volbou pro vytváření tiskovin v novoroční manikúru 2020, což usnadní tvorbu neporovnatelných kreseb v novoročním designu nehtů 2020.

A co je nejdůležitější, v designu nehtů pro nový rok 2020 - to jsou kamínky a kamínky, které nemůže být moc! Ozdobte si novoroční nohy zářivými krystaly v šarlatovém odstínu, zlatých a průhledných kamenech, které budou vynikajícím řešením pro elegantní nový rok nail art.

Pamatujte, že je to novoroční manikúra, která je navržena tak, aby byla úžasně brilantní a nepřekonatelná. Nebojte se přehánět to kamínky a jiskry - jejichHodně novoroční manikúry se nestane!

A nyní se podívejme na úžasné nápady, novou manikúru pro nový rok a novodobý design roku 2020 v různých směrech, které jsou uvedeny níže ...

Skandinávské vzory

Pozoruhodné pro novoroční manikúru jsou různé tematické kresby - od zvířat (sovy, kočky, medvědi) až po sněhové vločky, koule na vánoční stromeček, vánoční stromky. Všechny tyto výtisky mohou být použity individuálně v designu novoroční manikúry roku 2020 nebo tvoří celou kompozici. Zvláště vhodné jsou skandinávské motivy novoroční manikúry, které vám umožní ozdobit prsty krásnými vzory, jeleny v týmu Santa. Je lepší provádět podobné novoroční neo-umění v modrobílé nebo červeno bílé kombinaci barev.

Kamínky

Krásná novoroční manikúra nemůže bez lesku kamenů udělat. Ať už se jedná o masivní manikúru pro nový rok 2020 nebo novoroční nail art se vzorem - určitě vyzvednete oblázky, které z ní učiní ještě krásnější. Úžasné varianty manikúry pro nový rok 2020 vykládané kamínky vám na Silvestra budou neodolatelné a zdůrazní veškerou nádheru nového roku. Barevné kamínky, jako je červená, budou perfektní na šedém nebo bílém pozadí v novoroční manikúru 2020.

Fólie

Dalším prvkem ze série „chic and shine“ je fólie v novoroční manikúru 2020. Velkolepé foliové tisky ve zlatě, stříbře nebo jiné barvě na novoročních nehtech vypadají nádherně. Kromě toho můžete použít kousky fólie, vytvářetNovoroční manikúra "rozbité sklo", což je o nic méně fascinující. Pro novoroční manikúru s fólií stojí za to vybrat tmavé tóny nátěrů, které dodají hloubku a odhalí krásu elegantní manikúry pro nový rok 2020 fólií.

Ombre

Tajemství vašeho pohledu na Silvestra pomůže dát moderní novoroční manikúru 2020 gradientu. Jemný přechod barev vypadá fascinujícím způsobem, zejména pokud si vyzvednete krásné odstíny a nástroje, které doplní novoroční manikúru. Jako nápad na manikúru ombre pro Nový rok 2020, fialový lak z tmavé do světlé s třpytivým pruhem na jednom z prstů, stejně jako další lesklý prst jako přízvuk na novoroční design nehtů se může stát.

Hvězdičky

Novoroční manikúra 2020, vedle tradičních řešení, může být provedena s krásnými hvězdami. Nail designéři nabízejí vytvořit hvězdy v novoroční manikúru pro jakýkoli styl se vám líbí - od oblázky, fólie, třpytky. Brilantní manikúra pro nový rok 2020 by měla být doplněna naplněnými hvězdami vyrobenými z třpytu v podobě rámu s prázdným jádrem, kamifubuk-zvezdochki také krásné v takovém novoročním nail artu, stejně jako hvězda ve tvaru straziki se stala okouzlující nehtovou výzdobou pro nový rok 2020. [35 ]

Trendy novoroční manikúry 2020: fotografické příklady manikúry pro nový rok

)